Flip book element

Mýdlo pro psí miláčky

150 

Tuhý šampon – mýdlo s nimbovým olejem pro psy. Dopřejte i svým pejskům to nejlepší z přírody. Budou vás milovat. 💓
Vhodné pro pejsky s krátkou srstí. Nimbový olej ulevuje pejskům od zarudlé a podrážděné kůže, svou vůni odpuzuje obtěžující hmyz.
Bez parabenů, barviv a vůní.
Veterinární přípravek. Schváleno.
Čtěte více

Relaxační odpoledne jen pro Tebe

1200 

Máš ráda, když se někdo věnuje jen Tobě? Chceš si opravdu oddychnout od všedních starostí, vyčistit si hlavu, uvolnit se?

Pokud si chceš užít celé tvoření sama, je možno se domluvit. Individuální znamená i to, že si můžeš vybrat jakoukoliv činnost z výše uvedené nabídky.

Kategorie:
Čtěte více

Svíčky k nakousnutí

850 

Tvoření svíček ze 100% sójového vosku do vámi přinesených skleniček. Výborný způsob jak znovu použít skleněné nádobky od svíček.
Vyberete si z několika vůní a barev a vytvoříte si svoji svíčku se záměrem přímo na míru.

Kategorie:
Čtěte více

Dílničky pro šikulky

80 

S kvalitní mýdlovou glycerínovou hmotou i malé a velké děti dokážou nádherná mýdlíčka. Jednoduché, zábavné a tvořivé setkání pro všechny děti 3+.
V případě zájmu možno v náročnější podobě pro dospělé. Taky úžasný relax

Kategorie:
Čtěte více

Kosmetika pro radost

850 

Ráda se koupeš, relaxuješ? Pak pro Tebe je tu výroba koupelové soli a šumivek. Nutně potřebuješ balzámek na rty a ráda se opečováváš? Pak výroba balzámků a šlehaného másla bude pro Tebe to pravé.

 

Kategorie:
Čtěte více

Bylinková mýdlodílna

950 

Relax, tvoření, vůně, bylinky……a výroba mýdla metodou za studena, od základů z kvalitních surovin, pro potěchu těla i duše. Pro ty, co se chtějí něco nového naučit a pak třebas občas vyrobit třebas dárek pro rodinu.

Kategorie:
Čtěte více

Okurková levandule – Bylinné mýdlo – Kulaté

140 

Levandule je uklidňující a blahodárně působí na nervový systém. V případě kosmetického použití má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Okurková šťáva projasňuje, zjemňuje a hydratuje pleť. Kozí mléko zvyšuje zážitek z umývání svou jemností a hydratací.

Kategorie:
Čtěte více

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.