Flip book element

Individuální setkání se mnou

1200 

Máš ráda, když se někdo věnuje jen Tobě? Chceš si opravdu oddychnout od všedních starostí, vyčistit si hlavu, uvolnit se?

Pokud si chceš užít celé tvoření sama, je možno se domluvit. Individuální znamená i to, že si můžeš vybrat jakoukoliv činnost z výše uvedené nabídky.

Kategorie:
Čtěte více

Světlo pro duši

750 

Tvoření svíček ze 100% sójového vosku do vámi přinesených skleniček. Výborný způsob jak znovu použít skleněné nádobky od svíček.
Vyberete si z několika vůní a barev a vytvoříte si svoji svíčku se záměrem přímo na míru.

Kategorie:
Čtěte více

Popusť uzdu fantazii aneb dílničky pro šikulky

80 

S kvalitní mýdlovou glycerínovou hmotou i malé a velké děti dokážou nádherná mýdlíčka. Jednoduché, zábavné a tvořivé setkání pro všechny děti 3+.
V případě zájmu možno v náročnější podobě pro dospělé. Taky úžasný relax

Kategorie:
Čtěte více

Kosmetika pro radost

750 

Ráda se koupeš, relaxuješ? Pak pro Tebe je tu výroba koupelové soli a šumivek. Nutně potřebuješ balzámek na rty a ráda se opečováváš? Pak výroba balzámků a šlehaného másla bude pro Tebe to pravé.

 

Kategorie:
Čtěte více

Levandulová mýdlodílna

750 

Relax, tvoření, vůně, bylinky……a výroba mýdla metodou za studena, od základů z kvalitních surovin, pro potěchu těla i duše. Pro ty, co se chtějí něco nového naučit a pak třebas občas vyrobit třebas dárek pro rodinu.

Kategorie:
Čtěte více

Okurková levandule – Bylinné mýdlo – Kulaté

130 

Levandule je uklidňující a blahodárně působí na nervový systém. V případě kosmetického použití má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Okurková šťáva projasňuje, zjemňuje a hydratuje pleť. Kozí mléko zvyšuje zážitek z umývání svou jemností a hydratací.

Kategorie:
Čtěte více

Aktivní uhlí – Pleťové mýdlo – Kulaté

130 

Francouzský zelený jíl má úžasnou schopnost absorbovat toxiny a nečistoty a v kombinaci s aktivním uhlím je výborný hlavně na mastnou a aknózní pleť. Možnou použít i na obličej, dokonale zklidní pokožku.

Kategorie:
Čtěte více

Medové vločky – Mléčné mýdlo – Kulaté

130 

Toto mýdlo je svým obsahem medu, včelího vosku a ovesných vloček určené k regeneraci  pro suchou, citlivou i zanícenou pleť. Ovesné vločky působí v mýdle jako přirozený peeling. Med je známý svými hojivými účinky na pokožku celého těla.

Kategorie:
Čtěte více

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.