Doprava a Vrácení Zboží

  • Doprava:

Naším cílem je zajistit, abyste obdrželi vaše oblíbené kosmetické produkty rychle a bezpečně. Proto spolupracujeme s renomovaným partnerem – službou Zásilkovna – k doručení vašich objednávek. Zásilkovna nabízí pohodlné a flexibilní možnosti doručení, které vám umožní zvolit si, kdy a kde chcete obdržet své zboží.

Při dokončení objednávky budete mít možnost vybrat si preferovaný způsob doručení a nejvhodnější výdejní místo. Všechny naše objednávky jsou pečlivě baleny a odesílány tak, aby byly chráněny před poškozením během přepravy.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně dopravy nebo doručení, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace.

  • Vrácení zboží:

Vaše spokojenost s našimi produkty je naší prioritou. Pokud však z jakéhokoliv důvodu nejste s vaším nákupem spokojeni, nabízíme vám možnost vrátit zboží a získat refundaci.

Prosím, postupujte následovně při žádosti o vrácení zboží:

  1. Kontaktujte nás: Nejprve nás kontaktujte a informujte nás o vaší žádosti o vrácení zboží. Můžete to udělat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na webu nebo emailem.

  2. Vrácení zboží: Po obdržení vaší žádosti vám zašleme pokyny ohledně vrácení zboží. Zboží by mělo být v původním stavu, nepoužité a s původním obalem.

  3. Refundace: Jakmile obdržíme vrácené zboží a zkontrolujeme jeho stav, provedeme refundaci částky za zboží na váš účet.

Prosím, mějte na paměti, že náklady na dopravu pro vrácení zboží budou na vaší odpovědnosti, pokud není problém způsoben chybou naší strany.

Snažíme se udělat vše pro to, abyste byli s našimi produkty a službami spokojeni, a jsme tu, abychom vám pomohli s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Děkujeme vám, že jste si vybrali naší kosmetiku a doufáme, že budete s našimi produkty nadmíru spokojeni.